ORION Sp. z o.o. Odnosimy sukcesy, odnieś sukces z nami !
Producent pianek poliuretanowych Polska wersjaDeutsch versionEnglish versionRussian version
Orion Sp. z o.o.
58-200 Dzierżoniów, Pieszycka 4
tel.: +48 (074) 645 02 01
fax: +48 (074) 645 02 03
email: firma@orion.biz.pl
Informacje | Położenie 
O firmie. Informacje


Orion Spółka z o.o. jest pierwszym w Polsce wybudowanym całkowicie od podstaw zakładem produkującym pianę poliuretanową montażowo-uszczelniającą dla potrzeb budownictwa.


Rozpoczęliśmy produkcję w 1999 roku jako jedna z najnowocześniejszych tego typu firm w Europie.


Unikalne receptury chemiczne oraz technologię produkcji pian poliuretanowych opracowaliśmy sami. Przez kilka lat pracowały nad tym specjalnie powołane zespoły badawcze, skupiające najwybitniejszych specjalistów.


Efektem intensywnych prac badawczych stał się produkt o najwyższych, światowych parametrach technicznych. Potwierdzeniem wysokiej i stabilnej jakości pian poliuretanowych produkowanych w naszym zakładzie było uzyskanie certyfikatu jakości ISO 9001.


Od początku istnienia naszego zakładu staramy się, by Orion Spółka z o.o. był firmą nowoczesną we wszystkich aspektach działalności.


Dlatego dbamy nie tylko o wysokiej jakości produkt - nasz zakład spełnia również rygorystyczne normy przemysłowe w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska naturalnego.


W sposób szczególny zobowiązuje nas do tego wyjątkowo piękne położenie zakładu w Dzierżoniowie u podnóża Gór Sowich - najstarszych gór w Polsce.©2001 Orion Sp. z o.o.,  design by ZIGZAG.WEB